Az univerzum védelmezői: Gyúrós Gyuri gyagya gyepálásai (kritika)

Hát ez a film! Igazából a He-Man szériát mindig is olyan gagyinak tartottam. Mint mondjuk a Star Treket, ami igénytelen tévésorozatból nőtte ki magát (bocsi, trekik). Mondjuk ki, az is volt! A Mattel játékgyártó csak azért csinálta a rajzfilmet, mert el ak


BUDAPEST Előrejelzés